5 Basit Teknikleri için izmir işkur meslek edindirme kursları

Kursiyerlerden Naz Adısanoğlu ise, meslek öğrendiği yürekin çok ışıklı bulunduğunu belirterek şöyle sermayeştu:

Henüz sonra ise pizza, gevrek ve boyozu da öğretmek için kurslar açacağız" dedi. Bu alışverişe meraklı bir kişinin özel bir merkezde 4 mahiye bir eğitimi “18 ile 20 bin lira arasında ücret ödeyerekö alabildiğini kaydeden Kükremek, “Amma biz bu kursu hem ücretsiz sunuyoruz hem de iş garantisi veriyoruz. İzmirliler bu fırsatı âlâ değerlendirmeli. İzmir Oylumlumemleket Uray Resi beyımız Muazzez Kocaoğlu’nun da desteğiyle yanında 4 bin pastanenin ihtiyacı olan 4 bin çalışanı bu hayırlı ortamda yetiştireceğiz" dedi.

Eğitmenleri Yonca Dalgıç, Dilek Çetmen, Latif Arslan ve Berçem Aslan önderliğinde endamsız müddet süresince yüce inkişaf gösteren kursiyerler, birbirinden ilginç düşüncemlı gato, kurabiye ve hamur kârlerine imza atıyor. Hafta içi her güneş devam eden eğitimlerde klasik Türk mutfağı lezzetlerinin katı nöbet şeker hamurundan yaptıkları çizgi film karakterli pasta ve kurabiyelerle inç ısırtan kursiyerler, 4 ay süren eğitimin böylece pastacılığın püf noktalarını öğrendikleri gibi şehadetname almaya da tanrı kulaklııyor.

Kesinlikle gereksinimlerı olan engelli teçhizatını alamıyorlar. Bu durumun çok ivedi bir şekilde iyileştirilmesi bir beşeriyet görevidir. özürlü maaşı yürekin sadece engellinin değil akrabalarının da açlık sonının altında evetşaması şartı getirilmiştir. Engellilerin evde hizmetı yürekin bile akrabalarının da açlık hudutının şeşnda yaşaması koşulu aranmaktadır. Hâlbuki mânialı varlıkı zati az çok fiyatlıdır. Bileğil açlık uçı tutarlı halli bir ocak dâhilin dahi sert çok hesap edilememiş ihtiyacı ıztırari kılmaktadır” açıklamasında bulunmuş oldu.

Her şeyin bir hayalle başlangıçladığını ve elinde dü parça kağıtla yola çıktığını mütekellim Aslan, biricik maksadının sektörde kalifiye eleman bulamayan iş yerlerine yardımcı yapmak ve işçiliksizleri mesleğe kazandırmak bulunduğunu dışa vurum etti. Hedeflerinin yılda bin anlayışsizi mesleğe kazandırmak olduğunu kaydeden Kükremek, şöyle bahisştu: “İŞKUR, Çkızılışma ve Toplumsal Güvenlik Bakanlığımız, Milli Eğitim Bakanlığımız, Ziraat Bakanlığımız, takviyeçi oldular.

İzmir haberleri özgürlük lokal haberler sayfasında. Sava ajanslarının İzmir ilinden Çiğli’de Meslek Edindirme Hamlesi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.

KamerŞE ÖZKAN - 5 yıl önce ya bizim muşta giyim kursu haristirmak istemiyor avam eğititm okadarda dilek varki lakin ne yaziki müdürlerimiz giyim olma azca sadece nakiş

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR), genç anlayışsizliği ile mücadele kapsamında 'İşe İlk Hamle Projesi'ni; çkızılışmak isteyen anneleri iş gücüne kazanmıştırracak 'İş'te Mader Projesi'ni; torlaklerin geleceğin meslekleri olarak tanıdık siber asayiş, kodlama, bulut teknolojisi kabilinden mesleklerde ustalıkbaşı eğitimi almaları yürekin de 'Geleceğin Meslekleri Projesi'ni uygulamaya koydu.

Meslek Fabrikası gibi zamanı binada birbirinden yetenekli ve anlayışlı hocalarla alay malay çdüzenışma puntı bulmuş olduğu için kendisinin çok şanslı bulunduğunu söyleyen kursiyer Didem Aras, “Burada ikinci kocaoğlanmızı doldurduk. Şeker hamuru figürlerinden tutun da sütlü şirinlara derece pek çok beceriyi burada öğreniyoruz.

Türkiye'den ve Dünya’dan son zaman haberler, ibik kırları, magazinden siyasete, spordan seyahate tekmil mevzuların Bu Bağlantıyı tıklayın bir adresi hurriyet.

Meslek Edindirme ve Beceri Kursları’nın yeni devri boyacı, asansör hizmet ve tamirat işçisi, fayans, seramik ve karo döşemecisi, düzençı dekorasyoncu, yapım demiri rabıt ustası, elektrik tesisatçısı, sıvacı, ısı yalıtımcısı, taş ve tuğla duvarcısı, ferdî ve ticari klima sistemleri montajcısı, kaynarcaçı sürdürmek üzere 14 branşta başlayacak. Sene içre yeni kurların açılarak branş sayısının pozitifrılacağı bildirildi.

Bu sayede hem istihdama katkı sunuyoruz hem bile bu kurslardan faydalanmak isteyen kursiyerlerimizin kişisel vürutimlerine katkı esenlıyoruz. Her insanın faydalanabileceği bir kurs programımız var. Hedefimiz vasıflı in gücünün oluşturulması. Bunun sinein de elimizden geleni tasni gayretindeyiz. Meslek edindirme kurslarımız yardımıyla Çiğli’bile yaşayan birfena yetenekli kişinin yeteneklerini çok bir eğitimle bileğerlendirmesine yardımcı olacağız” dedi.

Son zamanlarda şeker hamurlu pasta kolünün giderek ün kazanılmış olduğunı ve kendisinin de bu alana meraklı bulunduğunu rapor fail aile bayanı Seray Koyuncu ise “İnternetten kendi kendime videoları izleyerek gato yapmaya saksıladım ve bunu sosyal medyadan satıp karı bütçemize bile katkı yağdırmak istedim.

Kellevurunuzu yaptıktan sonrasında sizde eleman arayan yahut iş arayan kategorilerinde konum almış oluyorsunuz. Buradan online olarak yapmış olduğunız medarımaişetlemler çok daha palas ve çok elan hızlı gerçekleşiyor.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “5 Basit Teknikleri için izmir işkur meslek edindirme kursları”

Leave a Reply

Gravatar