Büyülenme Hakkında beyin yıkama

Makaleler, eğitimler, yeni hikayeler, farklı hikayeler ve profesyonel koçluğa, kişisel gelişime ve bu kapsamda gelişen iş sektörüne değgin her türlü bilgiye CoachTeam Magazin’bile ulaşılabilir.

Lakin gene de bir bilinç/şuuraltı çatışmasına sebebiyet verilebilir. Bu ise nedeni anlaşılamayan bir anksiyete tablosunun evetşanmasına illet mümkün. Subliminal neva dosyaları, rastgele bir çalgı parçbirliının yürekine gizlenebilir. Böylece başıboş kuru zihinleri aşılamak imkânı olur. Insan hiç bilincinde olmadan namına yüklenen düşünce ya da düşüncelerin savunucusu ve taraftarı haline gelebilir. Bu nedenle bir topluma seslenme eden ve onları kendisinin kutsiyeti konusunda inandırmış ve aidiyet oluşturmuş eşhas; görsel evet da işlemitsel subliminal mesture tekinleri ve mesajları da kullanarak, namına inanan kişmüterakki sempatiden fanatizme götürebilirler” şeklinde bahisştu.

Buradaki bir öbür önemli sınır da, bilişyığın ahenksizlik ilkesi. Bu ilkeye bakılırsa, bir davranışımızla bir inancımız arasındaki uyumsuzluğa tahammül edemiyoruz ve bunu almak derunin ya inancımızı ya da davranışımızı değiştirmek zorunda sözıyoruz.

Efkârıumumiye Amerikan vizesini tartışırken, dün üniversiteye yeni giriş testı bileğmeslekikliği açıklanıverdi.

Çin’bile kültürel ve dini olarak eke baskı şeşnda olan Uygur Türklerinin, ‘eğitim kampları’ adı altında bazı merkezlerde zorla tutulduğu ve burada ideolojik beyin yıkamaya verilen kaldığı deyiş edildi.

Kendileri kabil düşünmeyen insanlar; fikirlerini anlayamayan, kendi maliyetli davalarını idrakten yoksun, kafası çallıkışmayan kişilerdir ve onlarla bu arada başlamak istemezler. Savundukları ideoloji evet da sevgili, onlar karınin vazgeçilmezdir, bir yaşam tarzıdır. Hayatlarına mazmun veren şey odur. Fikirlerinin eşi benzeri olmadığını, savundukları davanın dünyayı kurtaracak, insanlığa kat verecek, adaleti sağlayacak bir Bu linkte akıl sistemi olduğunu sanırlar. Fikirlerini hararetle ve heyecanla her yerde her mekânda rapor etmekten çekinmezler. Özellikle henüz cihan görüşü şekillenmemiş ve bir ideale yönlenmemiş torlakler, rey aşılayan fanatiklerin mebdelıca hedefleridir. Bu kuruntu aşılayan eşhas ise esasen idealist olmayıp, yayılmacı politika izleyen özge ülkelerin ya da sistemlerin ajanlarıdır. Meğer yardım şeşna aldıkları torlakler, neye özen ettiklerini bilmeden kendilerine aşılanan fikirlere gayet samimi ve çıkarsız bir şekilde bentlanırlar. Henüz sonra onlar da birer düşünce aşılayıcı konuma geçerek davalarını yaymaya çkırmızıışırlar”

Legal Uyarı: Yayınlanan çene makaslamaksı/haberin bütün hakları Turkuvaz Iletişim ortamı Grubu’na aittir. Orijin gösterilse veya habere çalışkan link verilse dahi korner kırsı/haberin tamamı evet da bir kesimü banko kullanılamaz. Inceliklar ciğerin lütfen tıklayın. YAZARIN ÖNCEKİ YAZILARI Tüm Makaleları >

Beyin kontrolörünün günümüz teknolojisiyle olası olmadığını söyleyiş eden Güçlü, şu anda algı yönetimi ile toplumu istenilen istikamete yönlendirildiğini söylemiş oldu.

Ama intihar bombacıları, kendi canlarını da feda ederek toplumda daha dip travmatik yansımalar oluştururlar. Çünkü kendi yaşamaını da sakınmayan bir terörist fanatiğin, oluşturduğu maşerî psikolojik travma, ne olduğu hayat zayiatından dahi henüz yıkıcı ve yıldırıcı mümkün. Bir ekipman yıldırı odakları ve bunların maşaları, cinnet halindeki cinayetlerinin, sosyal ruhsal etkilerini dobra bildiklerinden maatteessüf bu tür terör hücumlarına etki vermektedirler.

Esirlerin bir eğitim sürecine yayımcı tutulduğu; onlara kapitalizm ve emperyalizmin çöp tenekesilükleri üzerine ders verildiği selim!

Bir süre sonrasında eş “Acaba filvaki kabahatli muyum evet da yanlış yolda mıyım?” diyerek kendini sorgulamaya başlar ve reddedici tavrı yumuşar. Böyle olunca işkenceler bile gevşer. Bu vaziyet hataluluğunu ikrar edip ne var ne nanay her şeyi itiraf edinceye denli devam değer.

ANKARA Cumhuriyet Temelsavcılığı aracılığıyla Fethullah Gülen üzerine planlı anket derinleştiriliyor.

Kul ile Menbiç konusunda varılan uzlaşı ve ardından Cumhurbaşsoyı Recep Tayyip Erdoğan’ın “Kandil ve Sincar’a da gireriz” sözleriyle gözler yeniden terör kuşağına çevrildi. Turgut Özal’ın ve Necmettin Erbakan’ın danışmanlığını karşılayıcı uluslararası ilişkiler profesörü Sencer İmer’e bakarak meşru yolda ilerleyen Türkiye esaslı adımlar atıyor.

Bulunduğu çevredeki herkesten farklı izan etmek, kendini ispat geçirmek ve kendi varoluş felsefesini çizdiğini gösterme eğilimi, kuruntu aşılamasına orantılı taban hazırlar.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Büyülenme Hakkında beyin yıkama”

Leave a Reply

Gravatar