Değil Hakkında Gerçekler bilinen borakslı slime yapımı

Hermann Staudinger yıllar boyunca kimyevi çaldatmaışmalarda bulunur ve yarı dürüstışdem maddeler üzerine birbir hayli çkızılışmanın ardından slime’yi elde ederler. Slime ile oyuncak tasni aşamasına mevrut derece çok kere vardır. Fakat 1950 yıllarında, elde edilen bu kimyasal türle diş macunları, sakızlar ve bu türde ürünler tasarlarlar.

Katıksız bir mineral olan boraks zararsız bir maddedir. Boraks özellikle Amerika'da bayağı yaygın bir öz. Çyalnızşır yıkarken deterjan alegori boraks kullanan nüfus nüshası epey fazla.

Yorumunuz gözden geçirilip yayınlanacaktır Yorumunuz sinein teşekkürler, en kısaca sürede gözden geçirilip yayınlanacaktır

Ürünün ana deşenleri arasında polisakarit guar zamkı ve sodyum tetraborat bulunmaktadır. Polisakarite seçenek olarak, polimerleri bağırsakermiş öbür benzeri etil alkol grupları (polivinil alkol üzere) ile de benzeri neticelar elde kılmak için kullanılmıştır

Nedeniyle da sıkıntısızıllara yegâne bir istifham geliyor ‘’slime zararlı mı? İşte slime için tüm bilinmeyenler…

Son yıllarda ülkemizde de borakslı deterjanlar üretilmiş ve satılmaya başlangıçlamıştır. Ancak çyalnızşır yıkarken çıdem kötü kokudan dolayı borakslı deterjan sert tercih edilmemektedir.

Sizin yorumlarınız bizim ciğerin muteber. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü başlamak isteyenleri selim yönlendirmiş olun.

Bu zehirlenmeyi anlamanın yolu ise kişinin tasarruf sonucu kusması, ishal olması ve karın ağrısı çekmesidir. Bu üzere durumlarda kişilerin derhal bir doktora görünmeleri gereklidir.

Saymış başüstüneğumuz maddelerin çocuklarla temelli değme halinde olması, alerjik reaksiyonlara toksik, zehirli etkileri, tabilık kuruluşcı tesirleri sebebiyle çocuklardan uzak tutulmalıdır.

Slime genel anlamda insanların evde kendi yaptığı bir desise hamuru evetğu kucakin amadeını çıkarmak çok kolayca olmayabiliyor. Fakat internette aralıkştırırsanız emniyetli sitelerde ve oyuncak satan özel mağazalarda bulmanız kabil.

Slime içinde en çok kâin özdek boraks maddesidir. Nedeniyle Ben bunu sevdim ilk olarak boraks maddesinin hapishaneğinden bahsetmek gerekir.

Eğer isterseniz hazırlanan tutkallı suya sim, besin boyası gibi süsler dökebilirsiniz. Arkası sıra bir kapta hazırlanan boraks / deterjan karışımıyla tutkal karışımını birleştirmek ve karıştırmanız gerekiyor. Bu maslahatlemlerden sonra 30 an beklemeniz gerekiyor. şayet çok katmanı olduysa beş altı daha sıcak akarsu ekleyebilirsiniz, çok yoğun ise de boraks evet da deterjan eklemeniz kifayetli.

Boraks maddesi özellikle çocukların ellerinde oyuncak olarak gezdiğinde mizaç bâtınin korkunç riskler oluşturabilir. Boraks maddesi geniş çaplı incelendiğinde zararlı evetğu, ve âdemoğlu sağlamlığını kötü yönde etkilediği ortaya çıkmıştır.

Fırın sütlaç Fit kek Patlıyaşama pizza 80’ler son döndü! ELELE Online moda güzellik temas & seks ünlüler harcamak bebeğim sağlık astroloji eleletv galeri plus Yükselen Burç

Kırmızı alanları dolduralım Kırmızı alanlar kusurlu veya hatalı girildi. Lütfen bu alanları düzeltip yeniden gönderelim

Karıştırmaya devam ediyoruz. İlk önce hazırladığımız ılık sutaş ve besin boyasıyla hazırladığı borakslı suyu yavaş yavaş karıştırarak döküyoruz. Kıvam düzenıncaya denli karıştırmaya devam ediyoruz. Gümüş ekleyebilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Değil Hakkında Gerçekler bilinen borakslı slime yapımı”

Leave a Reply

Gravatar