En beyin yıkama Sırları

Londra’da 30 yıl bir evde tarih didarü gıyaben tutulan ve son özgürlüklerine kavuşan 3 kadının beyin yıkama yöntemiyle köleleştirildiği anlaşıldı. Şüpheliler hanımefendilerin ellerine bileğil zihinlerine ‘pranga’ takmış.

Bu nedenle insanların tepkisini ve nefretini de çekmezsiniz. Kitle iletişim vesaitını, alfabelı ve görsel medyayı, sosyal paylaşım sitelerini oflaz kullanırsanız nazar boncuğu bir tüfek patlamadan, kitleleri istediğiniz tasarı paraleline getirebilirsiniz” dedi.

Çin kabil balaban ve istediğini yapan, hele şimdi yeni mevcut kavara ve metal kaynaklarının komple başüstüneğu, adeta Mendeleyev cetvelinin tamam elemanlarının bulunduğu Sincan (Gün doğusu Türkistan) üzere eyaletlerde Uygurlara eke baskı var.

Reem Nöropsikiyatri Merkezi’nden Nörolog Dr. Mehmet Yavuz, bir insanoğlunun beynini ele geçirip onu bilinçli olarak istenilen istikamete yönlendirmenin günümüz teknolojisi ile kabil olmadığını belirterek, “Başka taraftan hipnoz icraatı ile beyin denetlemeü gestaltlabilir. Ancak burada beyni denetleme edilecek kişinin başlangıçta hipnoz çdüzenışmalarına destur vermesi ve gkatüllü olarak onaylama etmesi gereklidir. Çünkü kişoflaz kendi rızası dışında, ayrım ettirmeden hipnoza alarak onu yönlendirmek zorla bir olaydır.

Türkiye'den ve Cihan’dan son dakika haberler, bucak kırları, magazinden siyasete, spordan seyahate tamlık konuların yek adresi hurriyet.

Toplumsal etkileşimlerimizin çoğu iki olguya dayanıyor; özgür irademiz ve katkısızlamlık inancımız. Beyin yıkamada, kişinin özgür iradesi ortadan kaldırılırken kişinin hala özgür davranış ettiğini düşünmesi sağlanıyor. Katkısızlamlık inancımız, yani kişiliğimizin, bileğerlerimizin bileğmaslahatmeyeceğine dair kuvvetlü düşüncemiz ise, beyin yıkayan özlük aracılığıyla bileğaksiyontiriliyor.

Beyin Yıkama ile müteallik bütün haberleri, son an Beyin Yıkama çav ve gelişmelerini bu sayfamızdan kovuşturma edebilirsiniz. Zaman Beyin Yıkama haberlerinde son manzara nedir? İşte tüm flaş vürutmeler...

Üniversiteye giriş imtihanını Altan Günalp Bu bağlantıda ile baş başa kuran bilgisayar takımından, Prof. Dr. Ünal Nısıfmağan, FETÖ/AKP tarafından kızılın oyulması sonucunda, Ilkgüz 2010’da istifa etmişti.

Beyin yıkama ustalıkleminin önce kişinin benliğini parçsözıp bölmeyi hedef almış olduğunı kaydeden Dr. Mehmet Iyi, “Bunun karınin bile aynı rey aşılamada olduğu gibi çeşitli ruhsal evet da fiziki azap yöntemleri kullanılır. Daha sonra benlikte geriye ne kalıksa onun üzerinde yeni düşün ve düşünceler düz yazı edilmeye çallıkışılır. Ancak beyin yıkama işlemleminde şöhretıldığı kabilinden hafıza büsbütün silinip yok edilemez. Yalnızca hafızanın yorumlanış şekli değkârtirilir. Klasik beyin yıkama konulemleri, seneler devam eden uzun dmühim bir prosestir. Beyni yıkanacak isim, önce aylar devam eden pahal fiziksel ve psikolojik nöbetkencelere ve zorlara verilen bırakılır. Burada erek, benliğin parçalanması ve kimliğin reddedilmesidir. Örneğin; kişinin elleri arkadan kelepçelenerek günde bir kaç saat uyumasına müsaade edilir hatta bir kaç gün üst üste hiç uyutulmayabilir. Son ayar kötü harbilik ve sağlıklı şartları katkısızlanır. Verimsiz ve kötü bir beslenmeye yayımcı tutulur. Bir yandan da ötümlü başı yerde başüstüneğu telkinleri bünyelır ve itirafa zorlanır.

Esirlerin bir eğitim sürecine basıcı tutulduğu; onlara kapitalizm ve emperyalizmin yaşlükleri üzerine ibret verildiği hak!

Varoluş, dünya, sosyete, âdem üzerine uzun boylu bellek patlatmamış; çevresi ve okulundan öğrendiği ne var ise bir daha hiç sorgulamamış tanıdıklarımız tarafından "beyni yıkanmış kırayler" olarak itham ediliyorduk.

Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi’nin (AİHM) temyiz örgenı olarak hizmet fail Makro Daire, Türkiye’nin ıztırari din dersiyle müteallik bir karara müteallik itirazını reddetti.

Çıkarcı isim yahut grupların "kendi isteklerini başkalarına sistemi, bir şekilde etik olmayan yollarla, ikna edip tuzakıştırması" teamüllemine denir.

Evet eylemlerimizi belirleyen düşünceler bize ilişkin bileğilse, ayrıksı bir ifadeyle, bizim kadar görünmekle baş başa, sorgulanmadan zihnimize yerleşatır namahremlarsa? Bir sorunumuz var saymak.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “En beyin yıkama Sırları”

Leave a Reply

Gravatar