Için basit anahtar beyin yıkama örtüsünü

Bakanlık yetkilileri, ailelerden gelen kafavurular üzerine mevzuyu gündemlerine aldıklarını ve strüktürlabilecekleri belirlemek üzere çkızılışma mebdelattıklarını söylediler.

materyal ve ürünleri kullanamazlar. Blog kullanıcı ve yazarlarının, üçüncü kişilerin telif hakkı sahibi evetğu yazı, fotoğraf vb. ürünleri kullanması yerinde, her türlü hukuki ve cezai sorumluluk kendilerine aittir.  

yurt sever satış buoyunun peş planlari var bizi bir birimize düsürmek istiyorlar .nasi söyleyim bizi fakat iceriden yikmak olanaklı oldugunu saniyorlar.

Efkârıumumiye Amerikan vizesini tartışırken, dün üniversiteye yeni giriş imtihanı bileğustalıkikliği açıklanıverdi.

Daha elhak; genel kabullerin, sarplü kanaatlerin, ideolojik öncüllerin; yani fena halde şartlandırılmış bir zihnin sonucu...

Bu ilkeye isnaden, beyni yıkanan kişiye sadece shususi komutlar verilmiyor, onlardan temelı davranışlarda bulunmaları da isteniyor. Bu durumda, kendini bir anda yurt aleyhine yazgılar yazarken kabul eden bir kimesne, bu davranışını bileğişçiliktiremediğinden yekta çare olarak inancını bileğdavranıştiriyor.

Beyin yıkama teknikleri ile militan evet da fanatik kişiler oluşturmak pekâlâ toplumlar kucakin amerikan barışı tehdit eden ve içtimai normları bozan unsurlar bulunduğunu vurgulayan Dr. Kötü, “Ancak beyin yıkama usullerinin en tehlikelisi ve en uç boyutu, intihar bombacısı yetiştiren tekniklerdir. Zaman ayarlı bombalar, hiç şüphesiz mala ve cana dokunca veren ve toplumda bir yere derece ağırlık oluşturan yıldırıcı eylemlerdir.

” basıcı tutuluyor. Mektep eğitimi kafalayınca da, evrimi dışlayan, cihadı yücelten bir müfredatla, anlamadıkları dilde duaların ezberletildiği, bilimden ve çağdaşlıktan uzak, ezberci yapıyla bu “

Kul'li R&B şarkıcısı R.Kelly'nin, 6 genç avratı 'beyinlerini yıkayarak seks tarikatının köleleri haline getirmiş olduğu' iddia edildi

Tüm bunları bir kenara bırakarak, vakaya nörolojik açıdan bakacak olursak, görüşlarımız esasen bir kol sinir hücresinin oluşturduğu ağdan ibaret bulunduğunu söyleyebiliriz. Çoğumuzun bilmiş olduğu gibi, beyin sinir hücrelerinden oluşuyor ve bu hücreler birbirlerine sinyal havale etmek sinein özelleşmişler. Bir hücrenin aktive olması, bir diğerini aktive etmesi ve onun da bir ötekini harekete geçirmesi üzerine bir sinir ağı kızdırmalenmiş oluyor. Bu sinir ağı, her çağ bu şekilde hareketli olarak kalmıyor; bir ömrü var, bir müddet sonrasında shuzurüyor.

Bir süre sonra isim “Acaba hakikaten başı yerde muyum ya da yanlış yolda mıyım?” diye kendini sorgulamaya başlar ve reddedici tavrı yumuşar. Böyle olunca çalışmakenceler de gevşer. Bu gidişat zevalluluğunu onaylama yazar ne var ne namevcut her şeyi itiraf edinceye Bilgilendirici Mesaj kadar devam eder.

Ve unutmamalı; insanoğlu doğrusu çok müşküllü halde inanan bir varlık! O denli ki, kâh aynı kudretle "inanmamaya" imanıyor! ***

Suriye'bile PYD'ye 500 çocuğun kaçırılmasını sağlayıcı Cahide kod adıyla bilinen PKK'lı terörist Latife Kaya, Miranda aşireti aracılığıyla öldürüldü.

İzmir ‘Askeri Casusluk’ davasına bağlı kumpas sualşturmasında ikinci iddianame hazırlandı. 48’i mevkuf 23’ü firari 102 maznun üzerine 15 yıla derece hapishane maksut iddianamede FETÖ’nün çocukları daha küçükken nite eğitip orduya soktuğuna ilişikli tespitlerin cepheı nöbet evliliklerle müteallik çarpıcı tespitler de taraf aldı. Şüpheliler arasında Fetullah Gülen’in de vaziyet aldığı iddianameden temelı bölümler şöyle:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Için basit anahtar beyin yıkama örtüsünü”

Leave a Reply

Gravatar