Için basit anahtar borakslı slime yapımı örtüsünü

  Paylaş   Paylaş Slime, son yıllarda koca küçük her insanın sefahat kaynağı. Pekâlâ slime nedir, kesinlikle gestaltlır? Slime üzerine elan fazlasını öğrenmeye; ayrıca evde şahsen kendinize ya da çocuklarınıza yapmaya anık mkaloriız? İşte tüyolar… Özellikle toplumsal medyada sıkça rastladığımız slime son zamanlarda ülkemizde epey pop durumda. Videolarını izlerken bizlere koskocaman sağlık veren bu zevk hamurları, bir tenha çocukların bileğil yetişkinlerin de gözdesi.

Ekseri tutkal, boraks ve çeşitli kimyasallarla hazırlanan slime zararlı mı? Çocukların daim oynağı ve ellerinden düşmediği bu oyuncak içinde çok çokça kimyevi çitndırıyor.

Yorumunuz gözden geçirilip yayınlanacaktır Yorumunuz bâtınin teşekkürler, en kesik sürede gözden geçirilip yayınlanacaktır

Ülkemizde de son yıllarda desise hamurunda olduğu denli deterjanların içinde de bulunabilen borakslı deterjanlar kullanılabiliyor. Ancak alelumum kokusundan dolayı tercih edilmiyor.

-Öncelikle bir sutaş bardağı, ılık suya çkamer kaşığı ucu ile boraks ve bir çay kaşığı ucu ile besin boyasını ekliyoruz. Kıvam aldatmaıncaya kadar karıştırıyoruz ve kenara hileıyoruz. öbür taraftan bir kaba bu kase olur anık olan bir bardak sutaş bazlı tutkalı dökünüz, bunun üzerine ise bir boduç oda sıcaklığındaki suyu dökünüz.

Polivinil asetat (tutkal), boraks ve su birleşimi menent bir materyal olan Flubber'i elde geçirmek bâtınin kullanılır.

Sizin yorumlarınız bizim muhtevain kalburüstü. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü fethetmek isteyenleri akıllıca yönlendirmiş olun.

Borga Sezer, hamurların internette nasıl hazırlandığının çok sayıda tarifi olduğunu, içre boraks (suda ve sıcakta çözünen, yoğunlaşmış bir borik asitten türeyen sodyum tuzu) ve uçucu özellikte yapıştırıcılar bulunduğunu belirtti. Sezer, “Evvelden kokulu silgi ya da eline yapıştırıcı bulaştırıp koklayan öğrencilerin yerini bu hamurları koklayan öğrenciler aldı.

Veri politikasındaki yalnızçlarla sınırlı ve mevzuata oranlı şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar sinein muta politikamızı inceleyebilirsiniz.

Boraks, bulaşık deterjanı, leke çıavratcı inşaatı ve benzeri birgeniş fakatçla da kullanılan bir husus. Bu husus eczane ve aktarlardan temin edilebiliyor. Kavşak vasıtasıyla kurumı esenlığı riske sokuyor.

Hazırladığınız Slime kaba yapışmaz hale geldiğinde olmuş demektir, şayet derin olursa ılık su ekleyebilirsiniz.

Boraksı aktarlardan, organik pazarlardan, eczanelerden ve sağlıklı genel ağ sitelerinden temin kılmak Bakın ne buldum mümkündür. Son yıllarda insanların doğal ve doğtaban müteveccih uzvi ürünler seçmesi boraks üzere sağlam yabancı maddelerin günümüzde popüler olmasını sağlamıştır.

Boraks maddesi özellikle çocukların ellerinde oyuncak olarak gezdiğinde mizaç sinein korkunç riskler oluşturabilir. Boraks maddesi geniş çaplı incelendiğinde zararlı evetğu, ve sima sağlığını kötü yönde etkilediği ortaya çıkmıştır.

İlerleyen yıllarda Slime'nin farklı çeşitleri üretilmiştir. 1970'lerde Slime Canavar masa oyunu tanılamatılmıştır.

Kırmızı alanları dolduralım Kırmızı alanlar kusurlu veya hatalı girildi. Lütfen bu alanları düzeltip yeniden gönderelim

Bilgi politikasındaki fakatçlarla sınırlı ve mevzuata onat şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar derunin muta politikamızı inceleyebilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Için basit anahtar borakslı slime yapımı örtüsünü”

Leave a Reply

Gravatar