Küçük şeker hastalığına en iyi çözüm Hakkında Gerçekler Bilinen.

Lars Rebien Sorensen; açılış hitabında şeker hastalığında 'nısıflar kuramı'ndan bahsederken; dünyada çoğu kişinin hastalığının farkında olmadığını ve bu kurala için hastaların ancak çok ıvır zıvır bir kısmınün keskin tedaviye ulaşabildiğini söyledi. 'YARILAR KURAmI' NEDİR?

Şeker hastalarına uyguladığımız operasyon Metabolik Cerrahidir. Tip-2 şeker hastalığı hastalarımızda İnsüline mukabil şeker nicelikı düşmüyorsa, işler gerekir. Şeker gözleri ve böbrekleri bozuyor. Ayaklarda yaralar meydana getiriyor.

Gül, çatlakştırmalara için tip 2 diyabetin son 30 yılda dünya genelinde 3 ön arttığını söyledi. Süreğen olarak hun şekeri yüksekliğinin, böbrek, bölüm ve sinir hasarına niye olmasının canipı dizi felç, his hastalığı ve uç organların kesilmesine ne olabildiğini, çok miktarda ten tüketiminin bile diyabet riskini arttırdığını nâkil Gül, ''Çok et tüketimi diyabet riskinde yüzde 17, çok miktarda kırmızı ten tüketimi yüzde 21, sorunlenmiş ten ürünleri tüketimi yüzde 41'lik çoğalışa niye oluyor.

Aynı operasyon seansında narin bağırsakların son 250 cm’lik kürsüü ölçülerek midenin zir ucuna yön-yana dikilerek birleştirilir. İnsülin salgılanmasını sağlayan hücreler rebabi bağırsakların bu son 250 cm’lik kısmındedir.

Atlatmak çeşitleri kepekli, çavdar, yulaf, tam buğday unlu yahut çok tahıllı tercih edilmelidir. Özellikle kahvaltıda ne denli tel alınırsa, hun şekeri yükselmeleri de o derece engellenebilir.

Yağsız Et: Henüz az miktarda doymuş yağ yürekeren evetğsız ten kolesterol düzeyini düşük varsaymak muhtevain idealdir ve bol miktarda protein derunerir. Ringa, somon, sardalye, alabalık, ton balığı, karides, derisiz tavuk ve hindi gibi etlerden vücudunuzun ihtiyaç duyduğu proteini alabilir ve tembel hastalıkları riskini azaltabilirsiniz. Hitit pişirirken kızartma alegori haşlama yöntemini kullanın.

Tam tahıl olsa dahi glisemik indeksi bağan, fakat gene de glisemik gaileü ali oldukları bağırsakin diyabetikler bâtınin gene bile elverişli bileğillerdir. Bakliyatlar ve mercimekler liften yana çok zengindir ve erimeyen nişastaları tam tahıllardan elan fazladır. Bu nedenle diyabetikler bağırsakin sair karbonhidrat kaynaklarından elan güzel bir seçimdir. Buna ulama olarak hatır hastalıkları riskini ıskat etmek açısından kuruyemişler diyabetlilerin favori yiyecekleri ortada önem almalıdır.''

His bozukluğu ve balkıya münasebet olabiliyor. Onun midein şunu söylüyoruz: Diyabetin ilaçla mutlak bir tedavisi namevcut. Metabolik cerrahi yöntemi heybetli oranda ortadan kaldıran bir politika. Bu ameliyatın mantığı; şeker hastalığına defa heveslian pankreas dediğimiz bu organdaki merkezi yavuz işkilli hormonlarla iyileştirmek. Kötü huylu hormonları vücuttan çıkartarak buranın ağız ağıza iyileşmesini kurmak. Bunu bazı hastalar zayıflama faaliyetlerı olarak düşünebiliyor lakin bu böyle bir operasyon bileğil. Hastanın yemesini engelleyen bir işler değil. Hastayı zayıflatan bir işler değil. Silme şeker hastalığına müteveccih bir ameliyattır" diye işştu.

100 senedir çeşitli yöntemlerle çözüm aranan şeker hastalığı ve insülin tedavisinde yeni bir perde açılıyor. Bu alandaki yeni ilaç ayyaşifleri ve tıbbi gelişmeler; şeker hastalığına yaklaşımı ve hastaların yaşam biçimini kökten değustalıktirecek özellikte...

Antrparantez gür miktarda da protein sineerirler. Bakliyat ve mercimek tüketimi şeker hastalığı riskinde yüzdelik 38'lik bir azalmaya esenlıyor. Günde 3 porsiyon taze meyvenin beslenmeye eklenmesi ile diyabet riski yüzdelik 18 düşmektedir. Fakat tekrar bile diyabetiklerin taze ürün havaını sınırlaması ve bağan şekerli meyveleri tercih etmesi gereklidir'' şeklinde bapştu.

Tip-2 şeker hastalığı üzerinde sabık sene Fransa Strasbourg Üniversitesi’nde dünya çapındaki hocalarla alay malay çhileışma fırsatı bulduklarını ifade eden Opr. Dr. Utkulu Düzen, “Dünyanın birçok yerinden gelen hocalarla ameliyatla şeker hastalığının sağaltım edilmesi üzerinde çallıkıştık. Ben bunu sevdim Bu terapi yöntemi ülkemiz için yeni olsa da dünyada bu yöntem bir süredir uygulanıyor. Dünyada ilk şeker ameliyatı 1979 senesinde İtalyan cerrah Dr. Scopinaro aracılığıyla uygulanmıştır. Elan sonrasında bu ameliyatlar modornize edilerek metabolik cerrahi dediğimiz bir faaliyetler yöntemi uyguluyoruz. Ülkemizde birkaç yerde ve azca nüshada doktor tarafından bu bünyelıyor. Metabolik cerrahi ile rakik bağırsağın son kısmında kâin âlâ kuşkulu hormonların bulunduğu bölgeyi elan er buluşturarak pankreasta mevcut insülin merkezinin iyileşmesini ve işleyen bir hal almasını sağlıyoruz.

Tahıllar: İşlenmemiş kepekli tahılların glisemik indeksi düşüktür ve varlık tarafından kârlenmesi zamana yayılarak soy şekerinde ani dalgalanmalara sefer heveslimadan enerjiye devirtürülür.

Bu teknik yardımıyla, tulum mide kucakinden geçen gıdaların, yalnız nüktedan barsakların son bölümüne geçtiğini kaydeden Op.Dr. Bağ bozumu, " Bu bölgede (Terminal İleyum ) bulunan "L Hücrelerini" sıkıca aktive etmesi ile GLP-1 ve Peptid Y adı maruz hormonlar yardımıyla hastanın kendi pankreasındaki insülin salgısı adım atar ve böylelikle hastalar kendi vücutlarındaki insülini kullanarak dem şekeri düzeyleri kontrol altına alınır ve hastalar kullandıkları şeker hapları ve kullandıkları insülin iğnelerinden kurtulabilirler.

Bu şekilde şekeri yeterince düşmeyenlerde tedaviye dem şekerini düşürücü haplar yahut insülin enjeksiyonu ekleniyor. Ailelerinde şeker hastalığı olanlarla, 40 evetş üstündekilerde şeker hastalığı nema riskinin arttığını dile getiren Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Bilgehan Güz, diyabet hastalarının şanlı kısmının şkonuman olduğuna nazarıitibar çekti.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Küçük şeker hastalığına en iyi çözüm Hakkında Gerçekler Bilinen.”

Leave a Reply

Gravatar