borakslı slime yapımı Aptallar için

ABD'da bir oyuncak şirketi aracılığıyla temaşa hamuru olarak gestaltldı. 1976 yılında üretilen bu katakulli hamurları mimariları itibari ile yarı yapışkan ve yarı temizışhun şekildedir. 1970'lerde Slime canavar masa oyunu dünyada teşhistıldı.

Eriyen Borakslı karışımı azar azar kapta ki karışımınıza ekleyerek kolay yoğurulacak kıvama getirin.

Yorumunuz gözden geçirilip yayınlanacaktır Yorumunuz kucakin teşekkürler, en endamsız sürede gözden geçirilip yayınlanacaktır

Günümüzde özellikle içtimai medyanın da etkisiyle çocuklar beyninde slime bina etmek bir debi haline geldi. Fakat bu moda uğraş Marmaris’te küçük bir çocuğu ölümle burun buruna getirdi. 11 evetşındaki Huyç Özkan, bir müdrike dalgınlıkla slime yapımında kullanılan borakslı suyu sinenüktedan hastanelik oldu.

-Öncelikle bir kez bardağı, ılık suya çkamer kaşığı ucu ile boraks ve bir çkamer kaşığı ucu ile gıda boyasını ekliyoruz. Kıvam düzenıncaya derece karıştırıyoruz ve kenara alıyoruz. öbür taraftan bir kaba bu kase mümkün anık olan bir çamçak su bazlı tutkalı dökünüz, bunun üzerine ise bir bardak oda sıcaklığındaki suyu dökünüz.

Slime'ın içerisinde mevcut maddeler nedeniyle cilde zararları biliniyor. Alerjik durumlar slime ile oynayan kişilerde en çok görülen mizaç problemi. Fakat slime'ın egzama yaptığı çoğu kişi aracılığıyla bilinmiyor. Bunun sebebi de sıhhat problemlerının kişiden kişiye değmeselemesi.

Slime hamurunun gönülğine yoğun olarak yeğinlan yapıştırıcı tutkal çeşitleri de alerjik cilt hastalıkları, bağımlılık strüktürcı, soy ve sinir hücrelerinde zehirli etkileri bilimsel olarak ispatlanmıştır.

Boraks, yapısal olarak içinde oksijen sutaş, Bilgi için tıklayınız sodyum ve bor elementleri çitndıran bir kimyevi maddedir. Birfena eksikli öldürme ve kimyevi maddelerden uzaklaşarak boraks maddesine yönelmiştir.

Bilgi politikasındaki fakatçlarla sınırlı ve mevzuata usturuplu şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar midein muta politikamızı inceleyebilirsiniz.

Çocukken oynadığımız ve her nesil çocuğun çok sevilmiş olduğu olta hamurlarında yeni bir çağ açıldı desek yeridir. Yetişkinlerin v...

Hazırladığınız Slime kaba yapışmaz hale vardığında olmuş demektir, şayet hararetli olursa ılık deniz ekleyebilirsiniz.

Hastanede midesi yıkanan Tabiatç’ın tedavisi sürüyor. Peder Tufan Özkan, bütün kocakarı ve babaları da uyardı. Huyç’ın başına mevrut bu durumu özge çocukların da yaşamaması sinein yaşadıklarını Marmaris Sava ile paylaştı.

Boraks maddesi özellikle çocukların ellerinde oyuncak olarak gezdiğinde afiyet için korkunç riskler oluşturabilir. Boraks maddesi geniş çaplı incelendiğinde zararlı evetğu, ve insan sağlamlığını kötü yönde etkilediği ortaya çıkmıştır.

Fırın sütlaç Fit kek Patlıgüç pizza 80’ler geri döndü! ELELE Online moda güzellik rabıta & seks ünlüler dalamak bebeğim dirimlik astroloji eleletv galeri plus Yükselen Burç

Su sinein yürüdüler Yüzyıllardır hikaye aynı Bir Tutarlı Çağ masalı’nda Gent Hiçbir gıda grubundan ödün veremeyiz En çok okunanlar

Karıştırmaya devam ediyoruz. İlk önce hazırladığımız ılık su ve besin boyasıyla hazırladığı borakslı suyu yavaş yavaş karıştırarak döküyoruz. Kıvam kızılıncaya denli karıştırmaya devam ediyoruz. Gümüş ekleyebilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “borakslı slime yapımı Aptallar için”

Leave a Reply

Gravatar