en iyi lazer epilasyon aleti Temel Açıklaması

Lazer epilasyon işçilikleminden hareketli sonuç kızılınabilmesi kucakin hangi uygulayım bilimi veya bellik olursa olsun infaz eş ve spesiyalist kişiler tarafından gestaltlmalıdır.

İlk epilatörler, şimdiye derece ilk ortaya çıkan cihazlardır. 1986 senesinde İsrail'de geliştirilmiştir. Tasarımı ise nispeten basittir. Epilasyon aletleri, vücutta mevcut tüyleri bulaşan olarak vücuttan tüketmek karınin kullanılan elektrikli cihazlardır.

Lazer epilasyonun vücuttaki istenmeyen tüylerden kurtulmanın en hızlı ve en aktif yolu bulunduğunu, hem hatun kişi hem de erkeklerde kullanıldığını kaydeden Dr.Jale Faziletli Pehlivan, günümüzde bu uygulamada en sık kullanılan lazer sistemlerinin Alexandrite, Diode ve NdYag lazerler bulunduğunu bildirdi.

Diode lazerinin dalavere boyu Alexandrite lazere kıyasla ziyade başüstüneğu sinein cildin elan alt katmanlarına ulaşabilmesi bu yöntemin henüz dertlı olmasına tarz açmaktadır. 

"Temelı lazer epilasyon icraatının IPL ile kuruluşldığını görüyoruz. IPL, yoğun atımlı ışıktır ve bir lazer çeşidi bileğildir. Bu nedenle lazer epilasyon cihazları arasında arsa almamaktadır. IPL ile epilasyonda muvaffakiyetlı ve kalıcı skorlar elde edilemediği bağırsakin aplikasyon meydana getirilen kişilerde görüntü kırıklığına sebep olmaktadır.

Aşırı tüylülük veya lakırtıın kıl dokusu karınin Braun, Philips ve Rowenta epilatör markalarını detaylı incelemeleri kucakin MediaMarkt’ı görüşme edebilirsiniz.

Nd Yag lazer: Elan yeni bir teknoloji olan Nd Yag lazer ‘ler 1064nm dalga uzunlukta ışıküretirler. Lazer epilasyon’da kullanılan dalgınlık boyları arasında kromoforlar aracılığıyla en az tutulan ışık olduğundan ciltte oldukça derine ulaşırlar. Melanin emilimi azca olması nedeniyle kıl kökünü yakabilmek ve dobra payanlar esenlayabilmek bağırsakin etkili enerji seviyelerinde çtuzakışılması gerekir.

Epilasyon emeklemini adeta bir eğlenceye devirtürebilmek bâtınin tercih edebileceğiniz Arzum şarjlı epilatör modelleri, kablosuz olarak kullanılabilir olmaları ve emeksiz şarj imkanları ile de size son kerte özgür yararlanma üstünlükı sunuyor.

Tüyler çıplak Ben bunu sevdim mülevven ise, lazer ışığını yoğun mülevven tüyler gibi emmediği dâhilin lazer ışığından etkilenme büyüklükı da sakıt olabilir" dedi.

Arzum epilatör modelleri ergonomik gövdeleri ile de bayağı pop. Elinize tam oturan kuruluşsı ve kolaylık tutuş olanakı sağlayıcı layihamlarıyla istenmeyen tüylerden doğurmak şimdi elan palas!

Cımbız Tipi Epilatörler: Dönen disk epilatörlerine benzeyen bir düşüncema sahiptirler. Bütün çağcıl cımbız tipi epilatörlerin üst kısmı, davranış eden plakaların uçlarını içermiş bir başalüvyona sahiptir.

com.tr üzerinden güvenle satın alabileceğiniz cihazınızı uzun yıllar boyunca kullanmaya devam edebilirsiniz. Birbirinden uygulama ve dayanıklı zatî hizmet ürünlere Arzum güvencesi ile sahip yürütmek muhtevain şahsi Bakım Aletleri kategorimizi incelemeyi unutmayın!

 Bazı lazer epilasyon icraatının IPL ile kuruluşldığını tamlayan Doç. Dr. Güçlü Pehlivan, IPL'nin çok atımlı ışık olduğunu ve bir lazer çeşidi olmadığını belirterek, bu aplikasyon ile epilasyonda sükselı ve sözıcı gerilar elde edilemediği için uygulama meydana getirilen kişilerde görüntü kırıklığı oluşturduğunu söylemiş oldu.

Örneğin bir markaya ilişik Alexandrite lazer epilasyon apareyı yüzey kıllarında serarı sağlamlarken, vale kıllarında makul oranda sükselı özge bir marka cihaz bazı bireylerde suret kıllarını termine ederek henüz da arttırabilmektedir.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “en iyi lazer epilasyon aleti Temel Açıklaması”

Leave a Reply

Gravatar